патриоты Украины

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » патриоты Украины » Тестовый форум » Новости


Новости

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Откуда узнаете новости - газеты, интернет или ТВ?

0

2

По интернету в основном - я на Телеграм-канал подписан

0

3

В основном меня интересуют новости по моей специализации, редко когда читаю политические новости или спорт.
Так, один из моих любимых порталов с новостями энергетической отрасли - это ps magazine
Тут всегда свежие актуальные публикации, не только по отечественным компаниям, но и мировые проблемы также затронуты подробно.

0

4

Що ж, це дуже круто, коли ми можемо поспілкуватися щодо новин, оскільки це зараз дуже актуальна і важлива тематика для кожного. Саме тому потрібно завжди читати новини тільки на перевіреному новинному порталі, який надає актуальні та якісні новини. Я ось, наприклад, використовую, новинний портал Delo.ua, завдяки якому, я без проблем знаю всі новини фінансів, бізнесу, а так само економіки https://delo.ua/economy/ , що на сьогоднішній день не менш важливо, адже знати новини з різних сфер життя дозволяє більш об'єктивно подивитися на ситуацію. Таким чином, використовуючи цей новинний портал, я зміг розширити свої горизонти, ставши більше часу приділяти тому, що відкриваю для себе нові горизонти в інформаційному просторі. Та й взагалі, завдяки цьому новинному порталу, я можу завжди бути в курсі подій і бути завжди в інформаційному просторі.

0


Вы здесь » патриоты Украины » Тестовый форум » Новости


создать форум